18 Aralık 2012 Salı

Nedim Türkmen'e...

Orduspor Kulübü Başkanı Sayın Nedim Türkmen'e;

Geldiğiniz günden bugüne bir çok başarılı çalışmaya imza attınız, ama öyle ama böyle. İlk yıllarınızda bir çok televizyon programlarına katıldınız, katıldığınız her programda hep aynı şeyleri söylediniz. Geldiğiniz ilk gün, Süperlig'e çıkacağımızdan hiç kuşkum yoktu. Şunu da söylemek istiyorum, Ordusporumuz, avrupaya gidecektir.

Benim sizin başarınızdan dolayı en ufak bir şüphem yok, yeri geldi eleştirdim, yeri geldi savundum. Benim için her zaman öncelik Orduspor oldu. Bugün yaşamış olduğumuz durumda da yine önceliğim Orduspor'dur.

Taraftar gruplarına vermiş olduğunuz kombinelerin hepsini iptal ettirmenizi istiyorum. Bu iş böyle olmaz bi kere bunda hemfikir olalım. 55 yaşında adam elinde kombineyle sıraya giriyor. Bana her maçta mesaj geliyor, ya da bir şekilde devre arasında televizyon izleyen arkadaşlarım arıyor. Niye bağırmıyorsunuz diye, bu maçta ilk yarıdan sonra çıktım ve televizyondan değil, taraftar gruplarının olduğu tribünü net olarak gören bir şirketin camından izledim son dakikaya kadar. Böyle bir şey olamaz. Buna hemen dur demelisiniz.Hatırlayın ilk Karabük maçındaki tribünü, bi de şimdikine bakın. Bu maçlar arasında dünyalar kadar fark var. Kombineler satılıyor, Ordusporumuz üzerinden para kazanılıyor.

Takımını yürekten seven adam her maç biletini de alır, sezon başı kombinesini de alır. Bize bugün var, yarın yok taraftar lazım değil.

Yapın artık bir şeyler. Fidangör Grubu üyesi olarak söylüyorum bunları size. Bu şerefsizliği DURDURUN ! Ordusporumuz kimsenin para kazanacağı ekmek kapısı olmamalı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder