26 Nisan 2013 Cuma

Biri de çıkıp demiyorki, siz bunlara ne verdiniz?

Bir çekilme davasıdır sürüp gidiyor. 99 yılında yakalanan bebek katiliyle bugün gelinen noktaya bakıldığında durumların içler acısı olduğu apaçık ortada ancak bunu göremeyen işbirlikçiler suskun bir şekilde duruyor. Bu gelinen süreçte en büyük suçlu Türk Medyası'dır. Gerçekleri yazıp göstermek yerine padişah korkusundan yandaş habercilik anlayışıyla tarafsız haberciliğe devam ediyorlar. Açın televizyonları bakın, yapılan haberlerde neler yazılıp, çiziliyor? Biri de çıkıp demiyorki, durup dururken neden çekilsinler? PKK'nın silah bırakması için onlara karşılık olarak ne verdiniz? Sanıyor musunuzki terör durup dururken sonlansın, bitsin.

Benim arkadaşlarım da başta olmak üzere, sözde vatanı için ölen Ey Türk Gençliği'ndeki gençler olan biteni umursamıyor bile. Ben bunlarla uğraşırken, araştırıp okurken de boş işlerle uğraşma diyecek kadar kör olmuşlar.

Murat Karayılan denen katil bugün onlarca haber ajansını ayağına çağırıp Türkiye'nin geleceğiyle ilgili yapılacak adımlar hakkında açıklama yaparken, bizim padişahımız da milli içeceğimizin bira değil ayran olmasıyla ilgilendi. Ve üstü kapalı da olsa yine Atatürk'e O'nun dönemine laf uzattı. Cümlesine, milli içkimizi bira olarak tanıtanlar tek parti iktidarı zamanında bu işe başlamışlardır gibi bir cümle kurarak içindeki Atatürk düşmanlığını yine dile döktü.
Abdullah Öcalan yakalandığında çıktığı mahkeme salonunda yaptığı açıklamada kendi ağzıyla kullanıldım açıklaması yaptı. Türkiye üzerinde uygulanan dış güçlerin oyunlarına düşen sadece iktidardakiler değil, önderlik adı altında birleşip sözde kendi ülkelerini kurma peşinde koşan çoğunluğunu kürtlerin oluşturduğu pkk ve onların alt kollarıdır. Murat Karayılan'dan tutun da BDP adı altında Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde milletvekili ünvanına sahip olan ve Atatürk'ün Meclisi'nde Atatürk'e hakaret eden insanlardır. Amerika başta olmak üzere bir çok ülke Türkiye'nin doğusundaki petrol rezervlerine sahip olmak için aç gözlülüğünü piyonları öne sürerek gösteriyor. 

Bugün ise ülkenin bölünmesi adına gerekli adımlar atıldı. Gelinen noktada kişisel görüşümdür büyük ihtimalle başkanlık sistemi gelecek ve Türkiye Birleşik Devletleri yapısıyla eyalet sistemine bölüneceğiz. Eğer farklı bir planları yoksa yakın bir zamanda Türkiye'nin sınırlarını genişletiyoruz diyerek Irak'ın kuzeyi de sözde Türkiye topraklarıymış gibi gösterip dünya üzerinde Türkiye bölünmüşlüğünü herkese gösterecekler. Zaten şu anda bile Amerika'da ve bir çok ülkede Dünya atlaslarında Türkiye haritasını bulun ve bir bakın. 

Bu ülke Atatürk gibi birinin çıkmasını bekliyor ama Atatürk bile Gençliğe Hitabesi'nde tek umudunun gençlik olduğunu vurguluyordu. Sakın unutmayın arkadaşlar, dağda taşta yaşayan pkklılar durduk yere geri çekilmez, demekki istediklerini aldılar. Ya Allah Bismillah diyerek böldüler. Allah büyük.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder